Duyuru ve Haberler

Digital Marketing Academy

 

Dijital pazarlama dünyasını keşfetmek isteyenlere!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Marka ve Pazarlama Alt Kurulu tarafından bu sene ikinci defa düzenlenecek olan Digital Marketing Academy, dijital pazarlama alanına ilgi duyan, kendi dijital pazarlama stratejisini yaratmak isteyen herkes için bir yol haritası çizmesi, alanda yetkin hale gelmesi ve bunu deneyime dönüştürmesi için imkanlar sunuyor.

 ‘Mark the Digital’ mottosuyla yola çıkan akademide 7-10 Aralık tarihlerinde, dört gün boyunca sektörün önde gelen isimleri tarafından verilecek eğitimler ile dijital pazarlamayı tam anlamıyla öğrenmek isteyen öğrenci ve mezunlara ışık tutuyor olacak. Eğitim sürecinin devamında 11-12 Aralık tarihlerinde yüz yüze ve online olarak düzenlenecek olan workshoplar ile interaktif bir ortamda network edinme ve öğrendiklerini deneyime dönüştürma fırsatı yakalıyor olacaklar. DMA, Digital Marketing 101, SEO, Google Analytics & Ads, Influencer Marketing, Facebook ve Youtube gibi dijital pazarlamanın olmazsa olmazı alanlarında vereceği kapsamlı eğitimleri ve workshopları sizlerle..

-Eğitim süreci: 7-10 Aralık arasında gerçekleşecektir.

-Workshop süreci: 11 Aralık’taki workshoplar online, 12 Aralık’taki workshoplar Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te yüz yüze gerçekleşecektir.

Etkinlik sertifikalı ve Türkçedir!

* 4 günlük eğitimlere katılan herkes sertifika alabilecektir!

Kombine bileti alan katılımcılarımız SEO-GOOGLE ADS ve INFLUENCER MARKETING-SOCIAL MEDIA MARKETING workshop paketlerinden sadece birini seçmelidir.

Detaylı program için https://ikboun.net/digital-marketing-academy/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlikle ilgili tüm sorularınız için dma@buik.net mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.